حواله لیر از ترکیه به ایران با خدمات پرداخت سریع و آسان ارزیپال

حواله لیر از ترکیه به ایران

حواله لیر از ترکیه به ایران با مناسبترین نرخ و در کوتاه ترین زمان ممکن در مجموعه ارزی پال انجام می گردد.

(مشاهده نرخ روز حواله )

ترکیه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری، تحصیلی و تجاری به حساب می آید که نیاز به نقل و انتقال پول به این کشور را برای ایرانیان دو چندان می کند، ما نیز تلاش نموده ایم مروادات مالی با این کشور آسیایی-اروپایی را برای هموطنانمان تسهیل نماییم.
پس از حواله لیر ترکیه با روش انتقال بین بانکی (SEPA) و یا از طریق پی پال، معادل ریال وجه پرداختی با نرخ روز نهایتا تا ۲۴ ساعت به حساب بانکی گیرنده وجه در ایران واریز می گردد.
جهت دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید و یا به شماره واتس اپ پشتیبانی آنلاین همین صفحه پیام خود را ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

چرا خدمات مجموعه ارزی پال ؟

ارزی پال

مجموعه ارزی پال با هدف ارائه حوالجات ارزی و پرداخت های بین الملل تشکیل شده و با همکاری شریک تجاری خود در آلمان خدمات متنوعی در این زمینه به شما مشتریان گرامی عرضه میدارد .

شما می توانید با راه های متنوع تماس با ما در ارتباط باشید و یا برای اطمینان بیشتر به آدرس دفتر در تهران (آدرس کامل در پایین صفحه قید شده )به صورت حضوری مراجعه فرمایید .

جهت پاسخگویی سریع ، کلیه سوالات خود را در زمینه حواله لیر ترکیه به ایران و نرخ حواله ارزی از مشاورین ما در پشتیبانی آنلاین    واتس اپ    و یا از طریق تماس با شماره   ۰۹۱۲۶۹۵۹۵۵۳  بپرسید .